شما اینجا هستید

فروش متیل پارابن

فروش متیل پارابن

فروش متیل پارابن :  معرفی محصول :

متیل پارابن یا نپاژن با جرم مولی 152.15 گرم بر مول و دمای جوش 275 و فرمول شیمایی C8H8O3  ماده ای پودری سفید رنگ و همینطور حالت شکری وجود دارد.

از متیل پارابن به عنوان یک نگهدارنده استفاده میشود و در برخی مواد طبیعی همچون میوه ها ازجمله تمشک به عنوان ماده اصلی ضد میکروبی یافت می شود . این ماده با خاصیت ضد قارچی که برای حفظ مواد از خراب شدن و کپک زدگی بیشتر در مواد آرایشی و مواد خوراکی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

کاربرد های محصول :

از متیل پارابن یا نپاژن معمولا به عنوان نگهدارنده مواد غذایی و مواد آرایشی و بهداشتی استفاده می شود .

این ماده دارای خواص آنتی باکتریال و ضد قارچی است که در محصولات غذایی و بهداشتی باعث جلوگیری از رشد قارچ و جلوگیری از رشد میکروب ها استفاده می شود .

نپاژن به عنوان نگهدارنده در لوازم بهداشتی و دارویی مانند پودر بچه وجود دارد همچنین این ماده به صورت معمول در ترکیب از سایر پارابن ها مانند پروپیلن پارابن باعث بهبود کیفیت خاصیت نگهدارندگی در ماده می شود .

از متیل پارابن در مواد بهداشتی همچون خمیر دندان ها ، لوسیون های بدن و مو ، محصولات مراقبتی ، محصولات مربوط به میکاپ ، محصولات اصلاح صورت و بدن و ... بسیار کاربردی است و خاصیت نگهدارندگی دارد .

همچنین نپاژن به دلیل خاصیت های ضد قارچی و ضد میکروبی و ضد باکتری ،از ایجاد و انتشار مخمر ها و میکروارگانسیم هایی که در مواد خوراکی  باعث تخریب میشوند جلوگیری میکند و به همین علت در محصولات خوراکی همچون ژله ، مربا و خمیر ها و محصولات لبنی از جمله ماست و پنیر مورد استفاده قرار میگیرد .

متیل پارابن به دلیل خاصیت ضد باکتری خود از رشد و تکثیر باکتری Clostridium botulinum که بسیار بای انسان مضر است و منجر به مسمومیت شدید می شود جلوگیری خواهد کرد .

در صنعت دارو سازی از نپاژن به عنوان محافط نورون ها درون دستگاه عصبی انسان استفاده می شود که برای درمان اختلالات عصبی مورد استفاده قرار میگیرد .

 

عوارض جانبی استفاده از متیل پارابن :

در مورد متیل پارابن تحقیقات بسیاری صورت گرفته است که نتیجه مشخصی بدست نیامده اما نکته ای وجود دارد که درصد غلظت استفاده متیل پارابن بسیار اهمیت دارد و درصد بالای آن باعث سمیت آن ماده می شود .

این ماده میتواند از طریق پوست یا دستگاه گوارشی انسان جذب شود با این حال ممکن است در برخی افراد استعمال خارجی این ماده موجب بروز حساسیت های پوستی بشود .

همچنین این ماده در انواع کرم ها و مواد آرایشی مورد استفاده است و به دلیل بستن منافظ پوست و مختل کردن کارایی غدد ترشحی باعث بروز سرطان در بدن میشود .

 

فروش متیل پارابن :

متیل پارابن به صورت بسته بندی های 25 کیلوگرمی با درصد خلوص 99% و دو نوع شکری و پودری وارداتی از کشور های هند و آلمان به فروش می رسد .

تیم بازرگانی تیناکم واردکننده اصلی متیل پارابن است که شما میتوانید بدون واسطه از ما خرید کنید و بهترین قیمت هارا از ما بخواهید ! جهت خرید و استعلام قیمت با شماره های شرکت در تماس باشید .

سایر محصولات ما:

آلانتوئین

لاکتات کلسیم

Tags: 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ های HTML قابل قبول نمی باشد.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

قالب دروپال فارسی‌سازی شده توسط دروپال کار