شما اینجا هستید

ویتامین B

VITAMIN

ویتامین دارویی B:

این ویتامین یک ترکیب محلول در آب می‌باشد که خود محصول شامل انواع مختلفی است و در بسیاری از مواد غذایی به وفور یافت می‌شود. این ویتامین در غذاهایی مانند سویا، هویج، تخم مرغ، گوشت قرمز وجود دارد.

انواع ویتامین B:

این ویتامین به هشت زیرگروه ارجاع داده می‌شود که هرچند این زیرگروهها با هم ارتباط دارند ولی باهم تفاوت‌هایی هم دارند. ویتامین B شامل ویتامین B1 (تیامین)، ویتامین B2 (ریبوفلاوین)، ویتامین B3 (نیاسین)، ویتامین B5 (پانتوتنیک)، ویتامین B6 (پیریدوکسین)، ویتامین B7 (بیوتین)، ویتامین B9 (اسید فولیک)، ویتامین B12 (کوبالامین) می‌شوند.

ویتامین B1:

این ویتامین به عملکرد مغز و قلب کمک می‌کند و برای رشد و سالم نگهداشتن این دو دستگاه بسیار حیاتی است.

ویتامین B2:

بدن به این ویتامین برای تجزیه‌ی چربی‌ها نیاز دارد.

ویتامینB3 :

نیاسین در حفاظت از پوست و همچنین هضم غذا و کنترل اعصاب و در بعضی اوقات پزشکان برای کمک به بهبود سطح کلسترول این ماده رو تجویز می‌کنند. ویتامین B5: پانتوتنیک به سلامتی مغز و اعصاب کمک می‌کند.

ویتامین B6 :

پیریدوکسین در تولید گلبول‌های قرمز نقش اساسی دارد که اکسیژن را در بدن جابجا میکند و همچنین به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند.

ویتامین B7 :

بیوتین به سلامت مو و ناخن کمک میکند.

ویتامین B9:

اسید فولیک برای ساخت دی ان ای (DNA) و مواد ژنتیکی به‌کار می‌رود.این محصول در دوران بارداری به کاهش خطر سقط جنین کمک می‌کند.

ویتامین B12 :

سیستم عصبی و سلولهای خونی بدن به فولیک اسید نیاز دارند و مقدار کافی این ماده باعث جلوگیری از کم خونی می‌شود.

فروش ویتامین B:

این شرکت آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، ویتامین های مورد نیاز را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت در بسته بندی های ۲۵ کیلوگرمی تأمین کند. قیمتهای عرضه شده توسط این شرکت همیشه پائین ترین قیمت است وشما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوق دیگر مقایسه نمائید. برای سفارش این محصول با مشاوران و کارمندان فروش مجموعه تماس حاصل فرمایید.

 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ های HTML قابل قبول نمی باشد.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

قالب دروپال فارسی‌سازی شده توسط دروپال کار