شما اینجا هستید

فروش آویسل

آویسل

فروش آویسل

میکرو کریستالین سلولز چیست؟

آویسل که نام دیگر آن میکرو کریستالین سلولز (mcc) است. در صنایع دارویی کاربرد زیادی دارد که بسته به نوع اندازه ذرات و میران رطوبت آنها با هم تفاوت دارند. میکرو کریستالین سلولز ماده‌ای است که از سلولز چوب آلفا به وجود می‌آید. آویسل در صنایع مختلفی مورد اسنفاده قرار می‌گیرد که مهمترین آن‌ها صنعت مواد غذایی، نوشیدنی، داروسازی و محصولات آرایشی است. تفاوت آویسل کد 101 با 102 در قوام دهندگی و ژل کنندگی است که در 102 بیشتر است.میکرو کریستالین سلولز به عنوان عامل کمکی در صنایع دارویی و غذایی کاربرد بسیاری دارد که به عنوان بافت دهنده استفاده می‌شود و به عنوان امولسیفایر و جایگزین چربی هاست و به عنوان حجیم کننده در صنایع غذایی استفاده می‌شود. این کالا در صنایع دارویی و غذایی مصرف عمده ای دارد.

کاربردهای آویسل در صنایع مختلف:

از جمله کاربرد های آن می‌توان در نوشیدنی‌ها، سس ها، چاشنی سالاد، دسرهای لبنی یخ زده، غذاهای کنسروی و بیشترین کاربرد دارویی آن به عنوان مکمل های ویتامین و یا قرص ها نام برد. در نوشیدنی ها برای بهبود پایداری به عنوان عامل تثبیت کننده، عامل ژلینگ، عامل ضد انجماد و مواد معلق در نوشیدنی ها کاربرد دارد. آویسل در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که مهم ترین آنها صنعت مواد غذایی، نوشیدنی، داروسازی و محصولات آرایشی است. آویسل در بستنی، محصولات گوشت کم چرب و ادویه برای افزایش ویسکوزیته و کاهش چربی، به عنوان جایگزین چربی و امولسیفایردر محصولات پخت برای بهبود احتباس آب و کاهش کالری مواد غذایی، به عنوان عامل ضد انعقاد در بستنی، مواد غذایی یخ زده، گوشت قرمز و ادویه جات برای بهبود ثبات بافت محصول، به عنوان تثبیت کننده داغ و سرد استفاده می‌شود.

میکروکریستالین سلولز آرایشی

در محصولات آرایشی و مراقبت شخصی برای حفظ کیفیت پایدار و تازه، به عنوان جایگزین و ضخیم کننده چربی در لوازم آرایشی پوست و مو به عنوان ثبیت کننده و صاف کننده به طور گسترده ای به عنوان جایگزین چربی، ضخیم کننده، سخت کننده در لوازم آرایشی کاربرد دارد.

فروش آویسل

این محصول در بسته بندی 20کیلویی در انبارشورآباد تهران آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد ضمنا شرکت تیناکم آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصولات مورد نیاز را با بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به‌ وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ های HTML قابل قبول نمی باشد.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

قالب دروپال فارسی‌سازی شده توسط دروپال کار