شما اینجا هستید

روغن تربانتین

روغن تربانتین  چیست ؟

تربانتین یک  ماده ی زرد رنگ می باشد که  پس از خشک شدن به‌شکل سخت و یا جامد شده دیده میشود و بوی آن شبیه به بوی کاج می‌باشد که از گونه ای کاج بدست می آید که در ایران رویش ندارد و جزو اقلام وارداتی به ایران می باشد.

موارد استفاده روغن تربانتین  

یکی از عمده موارد استفاده آن به‌عنوان حلال  روغنی در رنگ‌ها و جلا‌ها  است. برای رقیق کردن انواع رنگ‌های محلول در روغن کاربرد دارد. همچنین بسیاری از ترکیبات آلی مانند کافور، لینانول و گرانیول از آن تهیه می‌شود. این ماده می‌تواند بعضی مواقع موجب کمبود خفیف ترومبوسیت‌ها ( پلاکت های خون ) شود.این محصول برای رفع درد سیاتیک مفید است و دفع کننده کرم‌های روده و حل‌ کننده سنگ‌ های صفراوی می باشد تربانتین یک ماده‌ی خلط ‌آورنیز می باشد.

از روغن ترپتین در داروسازی استفاده می شود که به عنوان یک محرک موضعی ، بی حس کننده و ضد عفونی کننده بدن عمل می کند. این ماده خارجی در پمادهای عصبی و میوزیت استفاده می شود.مصرف تربانتین باید تحت نظر پزشک باشد. مصرف زیاد اسانس تربانتین باعث فلج مراکز عصبی می‌گردد.

فروش روغن تربانتین  

این محصول در بشکه های 175 کیلویی در انبارشورآباد تهران آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد ضمنا شرکت تینا کم آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصولات مورد نیاز را با بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ های HTML قابل قبول نمی باشد.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

قالب دروپال فارسی‌سازی شده توسط دروپال کار