شما اینجا هستید

خرید لاکتات کلسیم

خرید لاکتات کلسیم

 

معرفی محصول :

لاکتات کلسیم : لاکتات کلسیم (پتاهیدرات لاکتات کلسیم) یا کلسیم لاکتات با فرمول شیمیایی C۶H۱۰CaO۶ و جرم مولی 218است که شکل ظاهری آن به صورت مایع شفاف و پودر سفید رنگ است که به عنوان تنظیم کننده غلظت و آنتی اکسیدان مورد استفاده قرار گرفته و بسته های آن 25 کیلوگرمی است .

انحلال پذیری لاکتات کلسیم در آب برابر 7.9گرم در هر 100 میلی لیتر در دمای 30 درجه است و این ماده در اتانول بسیار حلال است .

 

استفاده های لاکتات کلسیم در داروسازی :

از این ماده اغلب به عنوان یک ضد اسید استفاده میکنند و همچنین در قرص های مولتی ویتامین و قرص های کلسیم جهت بهبود سطح کلسیم مورد استفاده قرار میگیرد .

کلسیم لاکتات را میتوان با pH های مختلفی مورد استفاده قرار داد و بدن میتواند آن را به راحتی جذب کند و نیازی نیست که همراه با غذا مصرف شود .

همچنین در غذاهای قندی برای جلوگیری از خوردگی و پوسیدگی دندان ها از کلسیم لاکتات استفاده میکنند مانند استفاده آن در آدامس ها !

 

استفاده لاکتات کلسیم در صنعت :

کلسیم لاکتات ، پکتین را به پکتات کلسیم غیرقابل حل تبدیل میکند به همین دلیل در پخت سبزی و میوه و صنایع کمپوت سازی و کنسرو سازی جهت حفظ قوام میوه ها و سبزی ها استفاده میشود ، همچنین باعث افزایش حجم (پف کردن) و قوام خامه های تزئینی مورد استفاده در صنعت شیرینی و کیک و همچنین باعث بهبود کیفیت شیرخشک میشود .

 

 

جهت خرید کلسیم لاکتات در گرید های خوراکی ، دارویی و صنعتی و قیمت های عالی از واردکننده اصلی و بدون واسطه از تیم بازرگانی تیناکم با شماره های شرکت در تماس باشید

اضافه کردن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ های HTML قابل قبول نمی باشد.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

قالب دروپال فارسی‌سازی شده توسط دروپال کار