شما اینجا هستید

موارد مصرف آلژینات سدیم - قیمت فروش سدیم آلژینات

مصرف آلژینات سدیم در مواد غذایی و نوشیدنی رژیم غذایی و تغذیه ویتامین ها و مکمل
آلژینات سدیم یک ماده است که سازمان غذا و دارو به طور کلی به عنوان ماده امن به رسمیت شناخته شده است. در تولید، آلژینات سدیم از جلبک قهوه ای استخراج شده و نمک سدیم اسید آلژینیک است. این ماده بسیار چسبناک است و اغلب به عنوان امولسیون کننده و یک عامل ژل ساز استفاده می شود. در بسیاری از صنایع بخاطر این خواص از آلژینات سدیم استفاده می کنند. از این ماده به عنوان تثبیت کننده برای بستنی، ماست، خامه و پنیر استفاده می شود. همچنین  آن را به عنوان قوام دهنده و امولسیفایر برای سالاد، پودینگ، مربا، آب گوجه فرنگی، و محصولات کنسرو شده عمل می کند. این عامل هیدراتاسیون برای رشته فرنگی، نان، سرد و محصولات یخ زده است. 

موارد استفاده در رنگ و رنگ مو

هنگامی که آلژینات سدیم اضافه شده است به رنگ و یا رنگ مو، آن را به ضخامت دو ماده افزایش می دهد. این مفید است که تلاش برای تنظیم قوام محصول بدون تغییر رنگ آن است. توصیه می شود که در هنگام اضافه کردن آلژینات سدیم به رنگ باید این کار را به آرامی انجام دهید. همچنین بایستی حین اضافه کردن این ماده به مخلوط، مواد را تکان داده تا به صورت ژلاتینی درآید.

شلات

شلاتف هر ماده ای که حذف سموم فلزات سنگین را از جریان خون با اتصال به آنها است. سموم فلزات سنگین در جریان خون برای به دلایل مختلف، از جمله رژیم غذایی، قرار گرفتن در معرض محیط زیست و قرار گرفتن در معرض مواد پیدا شده است. در سال 1966، موسسه ملی بهداشت یافته های منتشر شده که آلژینات سدیم در دوز مشخص قادر به کاهش جذب استرانسیم فلزی بود. این مطالعه نشان داد حتی اگر آلژینات سدیم به طور موثر کاهش جذب استرانسیم، آن را جذب کلسیم تاثیر نمی گذارد.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Filtered HTML

  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

Plain text

  • تگ های HTML قابل قبول نمی باشد.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

قالب دروپال فارسی‌سازی شده توسط دروپال کار