شما اینجا هستید

قیمت پروتئین ایزوله سویا

 

پروتئین ایزوله سویا

پروتئین ایزوله سویا چیست ؟

ایزوله پروتئین سویا همانطور که از اسمش بر می آید از رسوب کردن پروتئین سویا بدست می آید و معمولا به عنوان یک مکمل غذایی پروتئینی و همپچنین به عنوان یک امولسیون کننده استفاده می شود که بیشترین مقدار پروتئین را دارا می باشد.

پودر پروتئین سویا:

زمانی که بدن نیاز به پروتئین زیاد دارد مخصوصا ورزشکاران که نیاز شدید به پروتئین دارند قطعا این حجم غذایی روزانه  نمی تواند این مقدار پروتئین را برای بدن تامین کند به همین دلیل ورزشکاران به سمت پودر های پروتئینی مثل پودر پروتئین شیر ،پنیر و سویا می روند.

کنسانتره پروتئین ایزوله سویا :                                                                                                                                                                                                           

سویا که جزو حبوبات به حساب می آید مقدار پروتئین آن بالا می باشد و چربی آن بسیار پایین می باشد که ارزش غذایی بالایی دارد و معمولا پزشکان تغذیه این محصول را حداقل دو بار در هفته در برنامه ی غذایی توصیه میکنند.

کاربرد های پروتئین ایزوله سویا :                                                                                                                                                                                                                         

پروتئین سویا در سوسیس و کالباس ، غلات صبحانه، سس ها، سوپ ها ، غذاهای اماده، محصولات نانوایی، بستنی،ماست و سایر محصولات لبنی و ... کاربرد دارد و به وفور استفاده می شود.

فروش ایزوله پروتئین سویا :                                                                                                                                                                                                                              

ایزوله پروتئین سویای هلند در بسته بندی 25 کیلویی قابل ارائه می باشد برای اطلاع از قیمت و نحوه ی سفارش پروتئین ایزوله ی سویا با شماره های موجود تماس بگیرید.

قیمت پروتئین سویا :                                                                                                                                                             

شرکت تیناکم آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز ، مواد مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمتهای عرضه شده توسط این شرکت همیشه پائین ترین قیمت است و می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت ما سایر اشخاص حقیقی و حقوق دیگر مقایسه نمائید.

فروش ایزوله سویا قیمت، ایزوله سویا,قیمت ایزوله سویا,خرید ایزوله سویا, قیمت خرید ایزوله سویا ایزوله پروتئین سویا  ایزوله پروتئین سویا فروش  قیمت ایزوله سویا

فروش پروتئین ایزوله سویا,قیمت پروتئین ایزوله سویا,خرید پروتئین ایزوله سویا,پروتئین ایزوله سویا چیست,پودر پروتئین ایزوله سویا,فروش ایزوله پروتئین سویا,فروش ایزوله سویا ,  فروش ایزوله سویا, قیمت ایزوله سویا,قیمت پودر ایزوله سویا,خواص پروتئین ایزوله سویا,فروش پودر پروتئین سویا,خرید پودر سویا,پروتئین ایزوله سویا چیست,پروتئین ایزوله سویا از کجا تهیه کنیم,پروتئین ایزوله سویا,کاربرد پروتئین ایزوله سویا, ایزوله ی پروتئین سویا, فروشنده پروتئین ایزوله سویا,

اضافه کردن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ های HTML قابل قبول نمی باشد.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

قالب دروپال فارسی‌سازی شده توسط دروپال کار