شما اینجا هستید

قیمت فروش سیترات سدیم خوراکی

خرید سیترات سدیم خوراکی

شرکت بازرگانی تیناکم محصول سیترات سدیم خوراکی را از کشور چین با برندهای TTCA و کشور آلمان وارد مینماید. شما مشتریان گرامی میتوانید این محصول را در بسته های 25 کیلو گرمی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به دلیل واردات مستقیم از ماخریداری نمایید. جهت کسب اطلاعات در مورد این محصول و خرید سیترات سدیم غذایی با تلفنهای شرکت  تماس حاصل فرمائید.

توضیحات

سیترات سدیم خوراکی sodium citrate

نامهای دیگر: سدیم سیترات دی هیدرات ، اسید دی هیدرات ، هیدروکسی پروپان، نمک سدیم اسید سیتریک ، تری سدیم سیترات
گرید محصول: خوراکی، صنعتی
شکل ظاهری: پودر سفید کریستال یا پودری
سدیم سیترات نوعی نمک پودری و کریستالی (E331) با فرمول شیمیایی NA3C6H5O7 نمک سدیم اسید سیتریک بوده و مانند اسید سیتریک، دارای طعم ترش است. مانند نمک های دیگر، آن را نیز دارای طعم شور است. این محصول معمولا به عنوان نمک ترش شناخته شده و عمدتا به عنوان یک افزودنی غذایی استفاده می شود، معمولا برای عطر و طعم و یا به عنوان یک ماده نگهدارنده اضافه می شود. از این محصول جهت کاهش اسیدیته مواد غذایی، و کنترل PH در دسرها و کیک ها استفاده می شود. همچنین برای ممانعت از ترکیب مواد جامد شیرهای تغلیظ شده در حین ذخیره‌سازی در انبار از سیترات سدیم استفاده میشود. از این نمک به عنوان بافر در تولید نوشابه‌های گازدار (کربناته) ، به عنوان ناظم اسیدیته در مرباها ، به عنوان پف‌کننده در خامه و به عنوان امولسیون کننده در پنیرهای فرآیند شده استفاده می‌شود. این نمک فلزات را جذب می‌کند و در اشکال خشک و آب‌دار یافت می‌شود. شکل آبدار این نمک از تبلور محلول آبکی آن به دست می‌آید. شکل خشک این نمک به میزان ۵۷ گرم و شکل دوآبهٔ آن به میزان ۶۵ گرم در هر ۱۰۰ میلی‌لیتر آب ۲۵ درجه سانتی‌گراد قابل‌حل است.

کاربردهای سیترات سدیم

کاربردهای سیترات سدیم

1.در صنایع داروسازی به عنوان عامل ضد انعقاد خون، داروهای خلط و دیورتیک به کار می رود و از خصلت اسیدی خون می کاهد. 
2. در صنایع لبنی مانع دلمه شدن شیر در معده کودکان می شود. 
3.در صنعت مواد غذایی و آشامیدنی به عنوان افزودنی در غذاها برای طعم دار کردن یا به عنوان نگهدارنده. همچنین برای کنترل اسیدیته در نوشابه های غیر الکلی و انواع آبمیوه ها و نوشابه های انرژی زا و ماده اولیه در تولید پنیر پیتزا ( عامل کشسانی در پنیر پیتزا)، عامل پف کننده در خامه، عامل امولسیون کننده در پنیرهای فرآیند شده، جهت تولید ترکیبات پیچیده در واکنش با ترکیبات آهن و کلسیم

Tags: 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ های HTML قابل قبول نمی باشد.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

قالب دروپال فارسی‌سازی شده توسط دروپال کار