شما اینجا هستید

فروش لانولین

فروش لانولین

فروش لانولین : لانولین چربی مشتق شده از غدد چربی درون پوست پشمی حیوانات است که به صورت موم زرد رنگی ایجاد می شود و به عنوان چربی پشم و موم پشم نیز شناخته می شود ! اکثر لانولین مورد استفاده انسان ها از غدد چربی پشم گوسفند گرفته می شود و به اشتباه جزو چربی ها پنداشته می شده ولی لانولین اصلا حاوی گلیسرید نیست و در اصل جزو زیر شاخه ای از موم ها قرار دارد .

 لانولین ترکیبی غیر قابل حل در آب است و قابلیت نفوذ به پوست را دارد و باعث مرطوب شدن و خاصیت نرم کنندگی سطح خارجی پوست را دارا می باشد که نقطه ذوب آن بین 38 تا 42 درجه سانتی گراد است .

لانولین تشکیل شده از ترکیبی از استر های بلند زنجیر ، اسید های چرب ، الکل و هیدروکربن هاست و میتواند تحت واکنش های مختلف هیدرولیز ، کریستالیزه شدن ، آلکوکسیله شدن و هیدروژناسیون قرار گیرد که محصولات آن در صنایع آرایشی مورد استفاده قرار میگیرد .

از هیدرولیز لانولین الکل و اسید لانولین بدست می آید که الکل آن غنی از کلسترول است ، این مایع به عنوان امولسی فایر کننده قدرتمند بین آب و روغن عمل میکند ، همچنین بیش از 40% ترکیبات اسید لانولین ، آلفا هیدروکسی اسید AHA هستند که در محصولات آرایشی و همینطور محصولات پزشکی مراقب از پوست مانند لایه بردار ها مورد استفاده قرار میگیرد .

 

خواص درمانی لانولین :

این ماده پایه اکثر کرم های موجود در بازار است که ماده ای گیاهی ، شیمیایی است ، مادران شیرده برای برطرف کردن شقاق نوک پستان در زمان شیردهی از لانولین استفاده میکنند که با جلوگیری از ازدست دادن رطوبت پوست پستان باعث بهبود شقاق سینه میشود و همچنین باعث بهبود زخم های آن ناحیه نیز می شود .

نرمی و لطافت پوست یکی از دلایل رایج استفاده از این ماده است برای همین منظور از آن به عنوان پایه ساخت کرم های مختلف استفاده می شود ، همچنین برای حفظ رطوبت پوست بسیار مناسب است و باعث جلوگیری از دست دادن رطوبت پوست می شود که باعث حفظ جوانی پوست و با کاهش شیار های کوچک روی پوست باعث جوان سازی پوست می شود .

با مصرف مشتقات این ماده یا خودش به صورت مداوم ترک های پاشنه ی پا تا مقدار بسیار زیادی بهبود پیدا میکنند و میتوان این مشکل را به واسطه این ماده تا حد مورد قبولی حل نمود .

 

کاربرد های صنعتی لانولین :

ساخت کرم های مرطوب کننده پوست

لوسیون ها ، کرم ها و لوازم آرایشی

کرم های ضد آفتاب

اسپری های مو

روغن بچه و کرم های اصلاح ریش

و ...

لازم به ذکر است استعمال خارجی این محصول کاملا بی زیان است ولی به دلیل داشتن مواد اسیدی و سمی استعمال داخلی آن توصیه نمی شود و باعث بروز مشکلات جدی برای انسان میگردد .

 

خرید لانولین :

تیم بازرگانی تیناکم واردکننده انواع مواد شیمیایی مورد مصرف در صنایع خوراکی ، پزکشی ، زیبایی و سلامت از برند های معبر جهانی است ، با خرید از تیم ما بهترین قیمت های بازار را به شما پیشنهاد خواهیم کرد ! جهت خرید و استعلام قیمت با شماره های شرکت در تماس باشید ...

اضافه کردن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ های HTML قابل قبول نمی باشد.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

قالب دروپال فارسی‌سازی شده توسط دروپال کار