شما اینجا هستید

فروش لانولین

فروش لانولین

فروش لانولین : لانولین چربی مشتق شده از غدد چربی درون پوست پشمی حیوانات است که به صورت موم زرد رنگی ایجاد می شود و به عنوان چربی پشم و موم پشم نیز شناخته می شود ! اکثر لانولین مورد استفاده انسان ها از غدد چربی پشم گوسفند گرفته می شود و به اشتباه جزو چربی ها پنداشته می شده ولی لانولین اصلا حاوی گلیسرید نیست و در اصل جزو زیر شاخه ای از موم ها قرار دارد .

 لانولین ترکیبی غیر قابل حل در آب است و قابلیت نفوذ به پوست را دارد و باعث مرطوب شدن و خاصیت نرم کنندگی سطح خارجی پوست را دارا می باشد که نقطه ذوب آن بین 38 تا 42 درجه سانتی گراد است .

لانولین تشکیل شده از ترکیبی از استر های بلند زنجیر، اسید های چرب، الکل و هیدروکربن هاست و میتواند تحت واکنش های مختلف هیدرولیز، کریستالیزه شدن، آلکوکسیله شدن و هیدروژناسیون قرار گیرد که محصولات آن در صنایع آرایشی مورد استفاده قرار می گیرد .

از هیدرولیز لانولین الکل و اسید لانولین بدست می آید که الکل آن غنی از کلسترول است، این مایع به عنوان امولسیفایر کننده قدرتمند بین آب و روغن عمل می کند ، همچنین بیش از 40% ترکیبات لانولین ، آلفا هیدروکسی اسید AHA هستند که در محصولات آرایشی و همینطور محصولات پزشکی مراقب از پوست مانند لایه بردار ها مورد استفاده قرار میگیرد .

خواص لانولین :

این ماده پایه اکثر کرم های موجود در بازار است که ماده ای گیاهی- شیمیایی است، مادران شیرده برای برطرف کردن شقاق نوک پستان در زمان شیردهی از لانولین استفاده می کنند که با جلوگیری از ازدست دادن رطوبت پوست پستان باعث بهبود شقاق سینه می شود و همچنین باعث بهبود زخم های آن ناحیه نیز می شود.

نرمی و لطافت پوست یکی از دلایل رایج استفاده از این ماده است برای همین منظور از آن به عنوان پایه ساخت کرم های مختلف استفاده می شود، هم چنین برای حفظ رطوبت پوست بسیار مناسب است و باعث جلوگیری از دست دادن رطوبت پوست می شود که باعث حفظ جوانی پوست و با کاهش شیار های کوچک روی پوست باعث جوان سازی پوست می شود .

با مصرف مشتقات این ماده یا خودش به صورت مداوم ترک های پاشنه ی پا تا مقدار بسیار زیادی بهبود پیدا می کنند و میتوان این مشکل را به واسطه این ماده تا حد مورد قبولی حل نمود .

کاربرد های صنعتی لانولین :

ساخت کرم های مرطوب کننده پوست

لوسیون ها، کرم ها و لوازم آرایشی

کرم های ضد آفتاب

اسپری های مو

روغن بچه و کرم های اصلاح ریش

و ...

لازم به ذکر است استعمال خارجی این محصول کاملا بی زیان است ولی به دلیل داشتن مواد اسیدی و سمی استعمال داخلی آن توصیه نمی شود و باعث بروز مشکلات جدی برای انسان میگردد .

 

خرید لانولین :

تیم بازرگانی تیناکم واردکننده انواع مواد شیمیایی مورد مصرف در صنایع خوراکی ، پزکشی ، زیبایی و سلامت از برند های معبر جهانی است ، با خرید از تیم ما بهترین قیمت های بازار را به شما پیشنهاد خواهیم کرد ! جهت خرید و استعلام قیمت با شماره های شرکت در تماس باشید ...

اضافه کردن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ های HTML قابل قبول نمی باشد.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

قالب دروپال فارسی‌سازی شده توسط دروپال کار