شما اینجا هستید

فروش روغن آرگان

روغن آرگان
این روغن اولین بار توسط بومیان کشور مراکش به‌دلیل قدرت بالایی که در از بین بردن جای زخم ها، آرام کردن مشکلات رماتیسم، و دیگر بیماری های پوستی مورد استفاده قرار گرفت و این روزها روغن آرگان یکی از بهترین و موثر ترین محصولات در حوزه ی آرایش به حساب می‌آید. در اینجا به برخی مشخصات و ویژگی‌های این روغن می پردازیم:
رنگ و غلظت روغن آرگان:
روغن آرگان رنگی شفاف با اندکی تیرگی زرد دارد در واقع این روغن با استفاده از پرس سرد دانه‌ی درخت آرگان تولید می شود که بسیار مغذی است.
خواص روغن آرگان:
روغن آرگان بطور طبیعی حاوی ماده ای بنام تری ترپنوئید می‌باشد که تاثیر شگفت انگیزی بر روی پوست دارد درمان آکنه و همچنین زخم های مربوط به آکنه را بهبود می بخشد.
روغن آرگان به‌دلیل اینکه حاوی ویتامین E   می باشد دارای خواص آنتی اکسیدانی قدرتمندی است که به کاهش التهاب و تورم پوست کمک می‌کند ویتامین E روند پیری پوست را کند می کند و با جلوگیری از آزاد شدن بعضی آنزیم‌ها از بروز التهاب جلوگیری می کند اخیرا تولید کنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی به خواص و تاثیرات این روغن بر روی پوست پی بردند و تصمیم به تولید کرم ها و مرطوب کننده های حاوی این روغن گرفته اند.
راه‌های تشخیص روغن آرگان اصل:
جذب و نفوذ سریع در پوست
عطر و بوی غیر اسانسی
غلظت و چسبندگی بسیار کم
فروش روغن آرگان:
روغن آرگان آرایشی در بسته بندی‌ 10 کیلویی موجود می باشد برای اطلاع از قیمت و نحوه‌ی سفارش این محصول با شماره‌های موجود تماس بگیرید.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ های HTML قابل قبول نمی باشد.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

قالب دروپال فارسی‌سازی شده توسط دروپال کار