شما اینجا هستید

سوربات پتاسیم

سوربات پتاسیم

خرید سوربات پتاسیم

 سوربات پتاسیم چیست ؟

خرید پتاسیم سوربات اولین بار در خاکستر کوهستان به وجود آمد و در واقع یک نوع نمک است که به عنوان نگهدارنده در غذاها مورد استفاده قرار می گرفت و هم اکنون بصورت مصنوعی در تناژ های بسیار بالا در کشور های چین و آلمان تولید می شود. این یک ماده شیمیایی و ضدکپک بوده و به‌طور طبیعی در انواع توت‏ها موجود می باشد. پتاسیم سوربات نمکی بی‌رنگ است که در آب حل می‌شود. این محصول شیمیایی در صنایع غذایی به‌عنوان یک نگهدارنده مصنوعی استفاده می شود و جهت جلوگیری از کپک قارچی در پنیر، ماست، فراورده‏های گوشتی و فراورده‏های آردی مانند کیک و کلوچه کاربرد دارد. کاربرد اصلی آن در صنایع غذایی جهت افزایش عمر مفید محصول از طریق جلوگیری از رشد کپک ها است.

کاربرد سوربات پتاسیم :

خرید پتاسیم سوربات که بعنوان یک نگهدارنده استفاده می شود خاصیت ضد میکروبی دارد و در انواع محصولات غذایی پختنی و لبنی (پنیر،شربت ها،آبنبات ها،میوه های خشک،کنسرویجات و ...)به وفور استفاده می شود بنابراین بسیاری از محصولات و مکمل های غذایی حاوی این ماده می باشند که این ماده باعث افزایش عمر محصولات غذایی می شود.

مصرف سوربات پتاسیم :

سازمان و غذا و داروی اروپا پتاسیم سوربات را به عنوان یک نگهدارنده ی امن غذایی مورد تایید خود قرار داده است چرا که این ماده در بدن تجمع نمیکند و از بدن به عنوان آب و دی اکسید کربن دفع می شود.

خرید سوربات پتاسیم :

پتاسیم سوربات در بسته بندی های 25 کیلویی در دو نوع چینی و آلمانی به بازار عرضه می شود که جزو یکی از مهمترین محصولات افزودنی کارخانجات غذایی به حساب می آید و تقریبا در بیشتر محصولات غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت سوربات پتاسیم :

شما مشتریان عزیز می توانید برای اطلاع از قیمت پتاسیم سوربات و نحوه ی سفارش این محصول با شماره های موجود در بالای همین صفحه تماس حاصل فرمائید.

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ های HTML قابل قبول نمی باشد.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

قالب دروپال فارسی‌سازی شده توسط دروپال کار