شما اینجا هستید

خرید استئارات منیزیم دارویی

خرید استئارات منیزیم دارویی

خرید استئارات منیزیم دارویی : استئارات منیزیم با فرمول مولکولی Mg(C18H35O2)2 و جرم مولکولی 591.27 نوعی نمک است که با اضافه کردن یون منیزیم به اسید استئاریک ساخته می شود.

در آب غیر حلال است و دارای خاصیت ضد چسبندگی و امولسیون کننده است .

استئارات منیزیم به طور متداول از روغن های هیدروژنه نظیر روغن نارگیل یا روغن پنبه دانه گرفته می شود که ممکن است حاوی مقادیری از سموم این گیاه باشد .

استئارات منیزیم دارویی پودری سفید رنگ بی بو و بی مزه است که جهت سفت کردن پلاستیک و روان کنندگی در کپسول ها استفاده می شود و هدف از این کار جلوگیری از چسبندگی مواد به دستگاه ها و تجهیزات و همچنین از چسبیدن کپسول ها به یکدیگر حین مخلوط شدن و یا فشرده سازی است که باعث روان تر شدن و کارکرد سریع تر دستگاه ها می شود .

از استئارات منیزیم دارویی همچنین در رقیق تر کردن مولتی ویتامین ها و مکمل های غذایی نیز استفاده میشود .

طبق تحقیقات صورت گرفته نشان میدهد که استفاده از منیزیم استئارات در صنایع دارویی باعث سرکوب سلول های کشنده طبیعی در بدن شده و غشای سلولی سلول T را از بین میبرد که این مورد میتواند به سیستم ایمنی بدن در دراز مدت آسیب های جدی وارد کند .

 

اطلاعات بالا برخی از استفاده های استئارات منیزیم دارویی است برای اینکه از استفاده های استئارات منیزیم صنعتی اطلاع پیدا کنید مقاله مورد نظر را کلیک کنید .

شرکت بازرگانی تیناکم واردکننده مستقیم انواع مختلف استئارات منیزیم دارویی و صنعتی است که شما میتوانید جهت خرید با قیمت های کف بازار با شماره های ما در تماس باشید .

اضافه کردن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ های HTML قابل قبول نمی باشد.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

قالب دروپال فارسی‌سازی شده توسط دروپال کار