شما اینجا هستید

فروش لاکتوز

فروش لاکتوز

فروش لاکتوز

درباره ی لاکتوز

برای تعدادی از بچه ها یک بستنی یا یک لیوان شیر خنک در ناهار یک بعد از ظهر همراه با دل درد و اسهال را به همراه دارد در واقع کودکان مبتلا به این ناراحتی پس از مصرف فراورده های لبنی ممکن است تحمل این قند (لاکتوز) را نداشته باشند که به علت مشکل هضم این ماده توسط معده می باشد.

غذاهای حاوی لاکتوز کدامند؟

لاکتوز معمولا در حدود بیست درصد از داروهای تجویزی مانند قرص های پیشگیری از بارداری و حدود 6 درصد از داروها حاویلاکتوز هستند همچنین عمده محصولات غذایی مانند ژله ها ، کلوچه ها و دیگر مواد غذایی که شیر یکی از ترکیبات آنها نیز می باشد می توانند مقدار قابل توجهی لاکتوز در خود داشته باشند.

شیر گاو

شیر گاو یکی از بزرگترین منابع لاکتوز می باشد که یک فنجان 250 میلی لیتری حاوی 12 گرم لاکتوز می باشد افرادی که دچار عدم تحمل لاکتوز هستند باید به دنبال شیرهای بدن لاکتوز باشند یا این که از شیرهای گیاهی (شیر سویا یا شیر بادام) استفاده کنند.

ماست

در چرخه ای که برای تولید ماست صورت می گیرد باکتری های موجود در آن به هضم بهتر لاکتوز کمک می کنند و به همین دلیل است که ماست 50 درصد لاکتوز کمتری دارد و به همین خاطر افرادی که در هضم لاکتوز دچار مشکل هستند میتوانند بجای شیر ماست مصرف کنند. هر چقدر که پنیر سفت تر باشد لاکتوز آن کمتر است. به این نکته باید توجه داشت که گاهی مشکل عدم تحمل لاکتوز زمانی بروز می کند که در برنامه غذایی یک فرد، چند ماده ی غذایی که حاوی این قند باشند موجود باشد. کره، مارگارین، گوشت های فرآوری شده، نسکافه و سوپ های آماده نیز شامل لاکتوز می باشند.

فروش لاکتوز:

شرکت تیناکم آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز ، مواد مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمتهای عرضه شده توسط این شرکت همیشه پائین ترین قیمت است و می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت ما سایر اشخاص حقیقی و حقوق دیگر مقایسه نمائید.

فروش لاکتوز - قیمت لاکتوز -خرید لاکتوز - فروش لاکتوز -

اضافه کردن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ های HTML قابل قبول نمی باشد.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

قالب دروپال فارسی‌سازی شده توسط دروپال کار