شما اینجا هستید

خرید آویسل

آویسل 102 101

خرید آویسل

خرید آویسل یا همان میکرو کریستالین سلولز در محصولات دارویی و غذایی استفاده های وسیعی یه عنوان عامل کمکی دارد و از نوع خاصی از سلولز چوب آلفا تشکیل شده است. این محصول به عنوان بافت دهنده کاربرد دارد وبه عنوان امولسیون کننده و ماده جایگزین چربی بوده و به عنوان حجم دهنده در صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. هنگامی که به این ماده اشاره می کنند، آنچه که واقعا در مورد آن صحبت می کنند، سلول های میکرو کریستالی است که در واقع می توانند از مزایای سلامت بسیاری در بدن انسان برخوردار باشند.

سلولز چوب که بیشتر به عنوان میکرو کریستال سلولز یا آویسل شناخته می شود، یک خمیر چوب تصفیه شده است. یکی از چیزهایی که باید به آن توجه کنیم این است که ، آویسل از زباله های صنعتی در صنایع چوب نیست. در واقع، آویسل در مواد غذایی و مکمل ها برای چند دهه استفاده شده است.

میکروکریستالین سلولز (آویسل)  به طیف گسترده ای از غذاهای مختلف و همچنین مکمل ها اضافه می شود . این ماده می تواند در تقریبا در هر نوع مواد غذایی بسته بندی شده استفاده شود و حتی در بسیاری از رستوران ها و بازار مواد غذایی نیز به محصولات گوشتی اضافه می شود.

کاربرد آویسل

آویسل دارای کابرد های زیادی در صنعت غذایی است میتوان این ماده را به عنوان امولسیفایر کننده به غذا های پخته شده اضافه کرد تا به صورت طبیعی از خوردگی و خراب شدن جلوگیری کند و به عنوان ماده گیاهی، میکرو کریستالین سلولز یک مقدار نسبتا زیادی از فیبر فراهم می کند که به شدت در هضم در دستگاه گوارش کمک می کند.

 

آویسل باعث می شود که که هورمون گرسنگی (گرلین) مختل شود و احساس فرد به گرسنگی حس نشود و با مصرف کالری کمتر باعث کاهش وزن در افرادی که دارای اضافه وزن هستند میشود.

 

جهت دیدن بیشتر کاربرد آویسل اینجا کلیک کنید

جهت خرید آویسل 101 و 102 (میکروکریستالین سلولز) با شماره های شرکت در تماس باشید ما بهترین قیمت هارا ارائه میکنیم

اضافه کردن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ های HTML قابل قبول نمی باشد.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

قالب دروپال فارسی‌سازی شده توسط دروپال کار