شما اینجا هستید

اریتریتول

واردکننده شیرین کننده اریتریتول

شرکت بازرگانی تیناکم محصول اریتریتول (شیرین کننده رژیمی کم کالری) را از کشور چین وارد می نماید. شما مشتریان گرامی میتوانید این محصول را در بسته بندی های 20 کیلو گرمی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به دلیل واردات مستقیم از ماخریداری نمایید. جهت کسب اطلاعات در مورد این محصول و خرید این محصول با تلفنهای شرکت  تماس حاصل فرمائید.

اریتریتول Erythritol

نام های دیگر: E968 - (2R,3S)-Butane-1,2,3,4-tetraol (not recommended) - شیرین کننده رژیمی کم کالری
فرمول شیمیایی:   C4H10O4
کشور سازنده: چین
اریتریتول  یک الکل قند است که برای استفاده به عنوان یک افزودنی غذایی تایید شده است. این ماده در سال 1848 توسط شیمیدان اسکاتلندی جان استن کشف شد و در برخی از مواد غذایی میوه ها به طور طبیعی رخ می دهد. 60-70٪ اریتریتول از شیرینی ساکارز (قند) است که تقریبا بر قند خون تاثیر نمی گذارد، و باعث پوسیدگی دندان نمی شود و تا حدی توسط بدن جذب می شود.

تولید اریتریتول

تولید این ماده با هیدرولز کردن گلوکز شروع شده  و سپس با قارچ یا کپک دیگری برای تولید اریتریتول تخمیر شده است. روش های دیگر مانند سنتز الکتروشیمیایی در حال توسعه هستند.

مشخصات فیزیکی اریتریتول

اریتریتول دارای اثر خنک کننده قوی (گرماگیر) هنگامی ک در آب است بوده، واغلب با اثر خنک کننده طعم نعناع ترکیب و حل می شود.

واردکننده اریتریتول

تفاوت با سایر شیرین کننده ها:

میزان کم کالری موجود در این ماده باعث شده که از آن در محصولات رژیمی به  وفور استفاده کنند. با توجه به ساختار شیمیایی منحصر به فرد این ماده، بدن ما آن را تجزیه نمی کند زیرا انسان ها آنزیم برای شکستن آن ندارد. بنابراین اریتریتول به راحتی جذب خون شده و به راحتی توسط مجاری ادراری دفع گردد. برای افرادی که اضافه وزن دارند، مبتلا به دیابت یا دیگر مسائل مربوط به قند خون، این محصول به نظر می رسد یک جایگزین عالی برای قند باشد. یکی از عوارض جانبی  مصرف شکر بهداشت دهان و دندان ضعیف، حفره ها و پوسیدگی دندان است.  باکتری های مضر در دهان می تواند از قند برای انرژی استفاده کنند. مطالعات نشاد داده استفاده از این ماده باعث کاهش باکتریهای موجود در دهان شده و آسیب دیدگی دندان ها را سبب نمیگردد.
شکر: 4 کالری در هر گرم.
زایلیتول: 2.4 کالری در هر گرم
اریتریتول: 0.24 کالری در هر گرم.

 

 

دیدگاه ها

If both of those are agreeable to you, the ZeroLemon 5000mAh Slim Juicer Protective Case for the iPhone 7 Plus goes on sale 15th March for $49.99. If the upcoming iPhone 7s Plus has no size or differences from the iPhone 7 Plus, it might also be a snug fit for that as well. Wholesale iPhone 7 http://www.iphone6splusforsale.com/

While it’s not the most form-fitting case out there, it’s hard not to be impressed with so much tech packed into the rather diminutive prototype. Though, it’s worth noting that the screen quality looks a bit questionable on some of the campaign’s screenshots. iPhone 7 For Sale http://www.iphone7forsale.net/iphone-7plus-for-sale-c-65.html

اضافه کردن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ های HTML قابل قبول نمی باشد.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

قالب دروپال فارسی‌سازی شده توسط دروپال کار